Yardım

Sık Sorulan sorular

“Birlikte Üretelim” Biesso ailesi olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun olarak dilediğiniz boyutlarda tasarım oluşturmak ve bu tasarımları sizin için özel olarak üretmektir.

Birlikte Üretelim linkine tıklayarak sayfa içerisinde bulunan gerekli alanları doldurduğunuzda sizinle en yakın sürede irtibata geçilecek ve malzeme seçimi, renk seçimi, boyutlar, fiyat konusunda detaylı bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Sepetinize eklediğiniz ürününüzü aşağıdaki ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Havale / EFT : Sipariş ettiğiniz ürünün ücretinin belirtilen banka hesabımıza havale veya EFT yapabilirsiniz.

Banka / Kredi Kartı : Banka veya kredi kartınızla alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca 9 taksite varan  taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yaptığınız herhangi bir alışverişinizde ( 19.000 TL üzeri )Türkiye sınırları dahilinde ( kargo firmalarının giremediği özel yerler hariç ) kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Herhangi başka bir ücretle karşılaşmayacaksınız.

Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra ürün ve sipariş miktarına göre 10-20 iş günü içerisinde teslimatınız tamamlanacaktır. Bayram ve tatil günlerinde üretim veya teslimat yapılmamaktadır.

Satın olmuş olduğunuz ürününüzün durumunu web sitemizde sağ üst köşede bulunan “HESABIM” bölümünde “SİPARİŞLERİM” kısmından veya Sipariş Takibi linkine tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra görüntüleyebilirsiniz.

Ürününüz size belirtilen teslim tarihinde elinize ulaşacak şekilde üretilir ve kargolanır. Ürün üretiminden kaynaklanan bir gecikme olması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Bilgi ulaşmadığı halde bir gecikme yaşıyorsanız. info@biesso.com iletişim adresine konuyla ilgili mail atabilir, sipariş durumunu öğrenebilir tarafımızdan kaynaklanan bir problem olması durumunda siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Vermiş olduğunuz ürünüzün kargo takibi bizler tarafından yapılmakta olup bir sorun olması durumunda size bilgi verilecektir ancak kargolama yapıldıktan sonra yaşanacak ve bizim fark edemediğimiz aksaklıklarda info@biesso.com iletişim adresinize bilgilendirme yapabilirsiniz. Talebinizle ilgili geri dönüş en kısa sürede yapılacaktır.

Satın olmuş olduğunuz ürününüze ait sipariş numarasını web sitemizde sağ üst köşede bulunan “HESABIM” bölümünde “SİPARİŞLERİM” kısmında bulabilirsiniz. “SİPARİŞ NUMARANIZI”, “İPTAL NEDENİNİ” içeren bir maili info@biesso.com iletişim adresine yollamanız durumunda. Eğer siparişine başlanmadı veya kargolanmadı ise siparişinizin iptali gerçekleştirilebilir ücret iadesi yasal süreç içerisinde tarafınıza yapılır.

Eğer ürününüz kargolanmış veya üretimi başlamış ise ürün size gönderilir. Bundan sonra yapmanız gereken ürünü teslim alıp iade prosedürünü gerçekleştirmektir.

Ürünlerimiz tarafımızdan özenle kargolanıp, üzerine “kırılacak ürün” ibaresi yazılarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kargolarınız sigortalı değildir. Bu sebeple taşınma esnasında siparişinizin zarar görmesi durumunda tarafımız sorumlu değildir.

Ürünün zarar görmemesi durumunda 7(yedi) gün içinde iade edebilirsiniz.

İade Adımları :
1.
 “Sipariş numaranızı” “İade nedenini” info@biesso.com adresine mail atarak bize ulaşınız.
2. Tarafımızdan mail ile size onay dönüşü yapıldıktan sonra ürünü size gönderdiğimiz gibi hassas bir şekilde paketleyiniz. Ve size belirtilen iade adresine kargolayınız. İade durumunda kargo işlemleri tarafınıza aittir.
3. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra zarar görüp görmediği kontrol edilir ve en kısa sürede (2-7 gün içinde) ödemeniz iade olur. İade durumlarında kargo ücretlerinin size gönderilecek bedelden düşeceğini unutmayınız.
4. Kişiye özel üretilen ürünlerin, boyutlarında değişiklik yapılan, kumaş seçenekli ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmaması ve ürüne zarar gelmemiş olması durumunda 14(on dört) gün içinde değişim hakkınız bulunmaktadır. Değiştirilecek yeni ürün tutarı eski ürün tutarından düşük olamaz. Değişim sürecindeki kargo ücretlerinin sizlere ait olduğunu unutmayınız.

Değişim Adımları :
1.
Sipariş numaranızı” “İade nedenini” iade nedeni olarak değişim yapılacaktır olarak yazınız) info@biesso.com adresine mail ile ulaşınız.
2. Tarafımızdan mail ile size onay dönüşü yapıldıktan sonra ürünü size gönderdiğimiz gibi hassas bir şekilde paketleyiniz. Ve size belirtilen iade adresine kargolayınız.
3. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra zarar görüp görmediği kontrol edilir ve en kısa sürede kargo ücreti yansıtıldıktan sonra kalan tutar hediye çeki olarak verilir. Bu çek ile yeni ürününüzü satın alabilirsiniz. Bu çeki kullanarak verdiğiniz siparişinizde kargo ücreti tarafınıza aittir.

Aklınızda kalan tüm sorularınız için info@biesso.com iletişim adresinden, Whatsapp hattımızdan ulaşabilir veya İletişim linkine tıklayarak bize ulaşabileceğiniz diğer iletişim kanallarını görüntüleyebilir, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.