İhtiyaçlarınıza Uygun Özel Tasarımlar

Biesso Tasarım

Tasarım

Size özel, iç mimarlarımızın rehberliğinde olağanüstü ürün veya alanınızı birlikte yaratalım.

Size özel

Yaşam tarzınıza uyacak ve kişiliğinizi yansıtacak şekilde tasarlanmış bir ev hissi hayal edin. Faydaları açıktır. Hoş bir renk şemasını kombinlediğinizde; serbest akışlı ve işlevsel alan; mükemmel ortam aydınlatması ve akıllı depolama, keyifli ev deneyimleri ve daha mutlu bir yaşam elde edersiniz. Hepimizin paylaştığı bir arzu. 

Yine de meşgul hayatlar ve güven eksikliği çoğu zaman önümüze çıkar. Neyse ki, İç Mimarlarımız tek bir amaç için yardıma hazır: hayalinizdeki alanı birlikte yaratmak.

Belirlediğiniz, gördüğünüz, hayal ettiğiniz bir tasarımınız varsa bizlere iletin, tasarımcılarımız detaylandırsın ve gerçeğe dönüştürelim.

Tasarımı hazır olan ürününüzü sizlerle beraber özelleştirip üretelim. Kumaş, yüzey ve renk seçenekleriyle size özel bir ürün olsun.

Kaliteli bir işçilikle sizlere ürünlerinizi, mekânınızı ister parça parça, isterseniz anahtar teslim bir şekilde teslim edelim.

Biesso Tasarım Görüşme - Toplantı
Biesso Tasarım Atolye

Benzersiz Ürünler Tasarlayalım

Siz benzersizsiniz ve standart mobilyalara uymak zorunda değilsiniz. Tasarım size uygun olmalıdır.

 İstediğiniz tasarımı bütçenize, zevklerinize ve yaşam tarzınıza göre uyarlamanıza yardımcı oluyoruz. 

Bugün bir stilistle iletişime geçin ve mükemmel, kişisel mobilya çözümünüzü birlikte yaratın.

sss

İç tasarım hizmetimiz ücretsizdir.

Hayır. İşin başından sonuna kadar bizimle bağlantıda kalabilirsiniz. Her konuyu beraber tartışabilir ve birlikte çözüme kavuşturabiliriz.

Herkes gibi sizin de bir zevkiniz var. Yapılan ürünün tasarımını beğenmezseniz yaptırmamakta özgürsünüz. Mobilya siparişi tamamlanmışsa normal bir mobilya alımında sahip olduğunuz haklara sahip olursunuz.

Ürün veya tasarımınızla ilgili net bilgilere sahip değilseniz, hemen ekibimizle aşağıdaki form aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte ihtiyaçlarınız için bir fikir edinebilir ve dilerseniz, iç mimarın sizin için neler yapabileceğini ayrıntılarıyla tartışmak için bir toplantı ayarlayabilirsiniz.

Hiç bir tasarım birbiriyle aynı değildir. Bu yüzden istekler net olarak belli olunca sizin için bir teslim tarihi belirleyebiliriz.

Sanal danışmanlıktan, mağazada kişisel tasarım tavsiyelerine, kapsamlı 3 boyutlu çizimler ve ilham panolarıyla ev ziyaretine kadar, iç mimarlarımız ihtiyacınız olan her şeyi tam zamanında teslim edecek.

Süreci asla aceleye getirmeyeceğiz, bunun yerine tüm hususların eksiksiz bir şekilde yapılması konusunda ısrarcı olacağız. İç tasarım projesi, genellikle mükemmel iç çözümünüz için birlikte çalıştığımız yinelemeli bir süreçtir. İç tasarım hazır olduğunda, mobilya sipariş etme zamanı.

Eviniz, ofisiniz, dükkan veya oteliniz için sizin belirlediğiniz standartlarda, sizin ruh halinizi ve zevkinizi yansıtan ürün tasarımı veya iç mekân tasarımı

Bize elinizdeki görseli, bizim bir ürünümüz ise üründe yapmak istediğiniz değişiklikleri iletiyorsunuz.

İç mimari hizmet almak istiyorsanız yine bizden nasıl bir tasarım istediğinizi örneklerle gösteriyorsunuz, isteklerinizi iletiyorsunuz. Sonrasında iç mimarlarımız size özel bir tasarım oluşturuyor.

Toplu siparişler için de yine istediğiniz özellikler, adet ve özelleştirmeleri bize iletiyorsunuz.

Sizlere yaptığımız geri dönüş sonrasında tasarım sürecimiz işliyor.

Tasarımı beğendiğiniz takdirde üretim ve uygulama işlemlerine geçiyoruz.

Evet. İç mimarlarımız tüm süreç boyunca size rehberlik edecekler.

HEMEN BAŞLAMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN !

Yeni mobilya seçiminden eksiksiz bir tasarım revizyonuna kadar, iç mimarlarımızın hayallerinizdeki alanı yaratmanıza yardımcı olmasına izin verin.


  biesso logo

  © 2023 All Rights Reserved.

  Kapat
  Kapat
  Giriş Yap
  Kapat
  Sepet (0)

  Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.