Hayalinizdeki Mekanı Yaratın: Özel Mobilya ve Tasarım Hizmeti

Biesso - Kişiye Özel Tasarım Mobilyalar - İç tasarım
Biesso - Misyon - Vizyon
Biesso - Tasarımda Benzersiz Yaklaşımlar
Neden Biesso?

Hizmetlerimiz

Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Fikirlerinizden yola çıkarak, yaşam alanlarınız için benzersiz mobilyalar tasarlıyoruz. Kişiye özel mobilya tasarım hizmetimiz, hayalinizdeki parçayı gerçeğe dönüştürmek için burada.

Ev veya ofisiniz için komple bir yenilenme mi arıyorsunuz? Profesyonel iç tasarım ekibimiz, mekanınızı en iyi şekilde kullanacak, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunacak tasarımlar yaratır. Her proje, müşterimizin zevkini ve ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde özenle planlanır.

İskandinav Yatak Odası Tasarımı

Her ailenin kalbi olan mutfaklar, Biesso dokunuşuyla yeniden hayat buluyor. Temiz hatları ve huzur veren yeşil paletiyle bu minimalist mutfak, sizi ve sevdiklerinizi hem yemek pişirirken hem de bir araya gelirken besleyen bir ortam yaratır. Fonksiyonellik ve estetiği harmanlayarak, Biesso’nun yaratıcı tasarım yaklaşımıyla sizlere özel mutfaklar sunuyoruz.

Yeşil Mutfak Tasarımı

Biesso, geniş ve ferah oturma odalarınızı dönüştürerek, modern yaşamın dinamiklerine uygun bir zarafet sunar. Doğal ahşap tonları ve sofistike mobilya seçimleriyle, bu yaşam alanı, şehir hayatının yoğun temposundan uzaklaşmak ve rahatlamak için mükemmel bir ortam sağlar.

İskandinav Yatak Odası Tasarımı

Akdeniz Esintili Yatak Odası:

Bu yatak odası, Biesso’nun zanaatkarlıkla sıcaklık ve stilin birleşimini nasıl ustaca sergilediğinin bir örneğidir. Akdeniz esintilerini modern konforla buluşturan tasarımımız, huzur dolu bir kaçamak yaratır. Siz de Biesso ile her günü tatil rahatlığında başlayabilirsiniz.

Huzur Veren Spor Salonu Dinlenme Alanı:

Biesso’nun tasarım vizyonu, bu dinlenme alanında kendini gösteriyor. Güneş ışığının yumuşakça süzüldüğü bu mekanda, egzersiz sonrası sakin bir soluklanma fırsatı sunuyoruz. Enerjik bir antrenmandan sonra Biesso’nun sunduğu huzur ile ruhunuzu ve bedeninizi şımartın.”

Gym Stronger-Fitness Spor Salonu Tasarımı - Biesso

Teklif - Onay - Üretim - Teslimat Süreci

Biesso olarak, her bir ürünümüzde kaliteyi ve özgünlüğü ön planda tutuyoruz. Geleneksel el işçiliği yöntemlerini kullanarak, zamansız tasarımlar yaratıyoruz. Özel üretim sürecimiz, malzeme seçiminden son kontrollere kadar, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için titizlikle yürütülür.

5 Adımda Biesso Tasarım süreci

Biesso Teklif Formu

Sipariş Onayı - BiessoTab Content

Sipariş Süreci Biesso

Müşteri Ürün Teslimat Görseli Biesso

Müşterilerimiz Neler Söylüyor?

Evimin iç tasarımını ve mobilyaları her şeyiyle anahtar teslim yaptırdım. En sonda yazacağımı en başta yazayım. Gözünüz kapalı çalışabilirsiniz. Farklı ve modern bir ev istiyorsanız mutlaka çalışmalısınız. Çünkü; Akıllı ev sisteminin KNX olarak ABB markasını ve uygulamasını yapan, Alexa sesli komut ile birbirine bağlayan ( tek sözümle projeksiyon perdemi indirebiliyorum, sabahları müzikle uyanıyor, perdelerim otomatik olarak açılıyor. Evde yokken birisi geldiğinde kapı çaldığı an görüntü telefonuma düşüyor, gelen kişiyle konuşabiliyor ve uzakta olsam dahi kapıyı açabiliyorum... gibi birçok detayı bizim için yaptılar. Şehir dışına çıktığım zaman evde bir şeyleri açık mı unuttum gibi bir derdiniz de kalmıyor. Akıllı ev sistemini gerçek anlamda akıllı hale getirdiler.) Control4 ile ses sistemi ve projeksiyon sistemini bilen tek yer, benim istediğim yapılamayacak mobilyaları yapabilmek için farklı yöntemler kullanan ve yapabilen, sıkıntı yaşayacağımız için bazı ürünlerden mobilyalardan benim gibi birini vazgeçiren 🙂 , Sinterflex'den ( lavabolarım tamamen tasarım ve çok kolay temizlenebilen), magnet aydınlatmalardan, parke döşemesinin konumundan, geçiş alanlarının detaylarından, Amerika markası olan Google Nest Thermostatlardan, VRV sistemlerinden, ev içine yapılan havuzdan ( dışına demiyorum), slim led magnet aydınlatmalardan, Bticino Living Now'a, renklendirmelerden, mobilyaların fonksiyonel olmalarına kadar, sizin evde nasıl yaşadığınıza ve en çok neyi yaparken mutlu olduğunuza kadar bir çok detayı düşünerek evimizi tasarladılar ve yaptılar. Üstelik zamanında ve her detayı da benimle paylaşarak ilerlediler. İşini bu kadar iyi yapan bir firmanın Samsun'da olması gerçekten şaşırtıcı. Not: Biraz pahalı :). Ama emin olun buna değecek. Biesso'ya tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.
Berk B. - Ev - İç Tasarım
Tasarım sürecinden final ürünün teslimatına kadar, her adımda bizimle birlikte çalıştılar ve hayalimizdeki alanı yarattılar.
Leyla D. - Özel Mobilya Tasarımı
Biesso'nun özel mobilya tasarım hizmeti, beklediğimden çok daha fazlasını sundu. Eşsiz tasarımlar ve mükemmel işçilik, her kuruşa değdi!
Yiğit A. - Özel Mobilya Tasarımları
Ofisim için özel bir kitaplık tasarlatmak istediğimde, Biesso'nun yaratıcılığı ve işçiliği karşıma çıktı. Hem estetik hem de fonksiyonel bir çözüm sunan ekip, çalışma alanımı tam anlamıyla dönüştürdü. Herkes kitaplığı gördüğünde nereden yaptırdığımı soruyor!
Merve K. - Ofis Mobilya Tasarımı
Özel yapım bir yemek masası yaptırmaya karar verdiğimizde, Biesso ile çalışmak en doğru karardı. Bize özel tasarım seçenekleri ve malzeme önerileriyle yardımcı oldular. Şimdi masamız, evimizin en çok övülen parçası.
Ahmet D. - Özel Mobilya Tasarımı

SSS

Her proje, müşterimizin yaşam tarzını ve zevklerini derinlemesine anlamakla başlar. Biesso olarak, her alanın fonksiyonel ve estetik olarak en yüksek standartlarda olmasını garanti ederken, modern ve şık bir tasarım çizgisi izleriz. İç tasarım sürecimiz, detaylı planlama, seçkin malzeme kullanımı ve yenilikçi çözümlerle, sizin için özel ve farklı bir yaşam alanı yaratmayı amaçlar.

Müşteri memnuniyetini önceliklendiriyor ve her projede şeffaflık ilkesini benimsiyoruz. Süreç boyunca, her bir aşamayı ve alınan kararları sizinle paylaşarak, tam anlamıyla kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyoruz. Amacımız, beklentilerinizi tam olarak karşılayarak, size özgü bir iç mekan deneyimi sağlamaktır.

Yalnızca kalite ve dayanıklılığı kanıtlanmış, önde gelen markalarla çalışıyoruz. KNX, ABB, Control4 gibi akıllı ev sistemleri, Google Nest gibi termostatlar ve Bticino Living Now gibi şık anahtar ve priz çözümleri kullanarak, evinizi yüksek teknolojiyle donatıyoruz. Ayrıca, Sinterflex, magnet aydınlatmalar ve VRV sistemleri gibi seçkin malzemelerle, evinizin her köşesini fonksiyonel ve göz alıcı hale getiriyoruz.

Biesso olarak, modern tasarım anlayışını geleneksel değerlerle birleştiriyoruz. Her tasarımımız, yenilikçi düşünceye ve çağdaş estetik anlayışına sahip olup, aynı zamanda kullanışlı ve zamanı aşan bir güzellik sunar.

Her proje, müşterimizin ihtiyaçlarına ve konforuna odaklanır. Parke döşemesinin konumundan, aydınlatma çözümlerine, geçiş alanlarının detaylarından, renklendirmeye kadar, ince ayrıntılara büyük önem veriyoruz. Fonksiyonel mobilyalar tasarlarken, müşterilerimizin yaşam tarzlarına ve ne yaparken mutlu olduklarına dair derin bir anlayış geliştiriyoruz.

Her müşterimiz için en yüksek kalitede hizmet sağlamak adına, en iyi malzemeleri ve ustaları kullanıyoruz. Bu, bazen hizmetlerimizin maliyetini artırabilir; ancak, Biesso ile yatırım yaptığınız her kuruş, size ve evinize uzun vadede değer katacak yüksek standartlarda bir işçilik ve tasarım kalitesini garanti eder.

Ürünlerimiz

Bizimle Hemen İletişime Geçin !

BAŞLAMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN !

Yeni mobilya seçiminden eksiksiz bir tasarım revizyonuna kadar, iç mimarlarımızın hayallerinizdeki alanı yaratmanıza yardımcı olmasına izin verin.


  Biesso
  Kapat
  Kapat
  Giriş Yap
  Kapat
  Sepet (0)

  Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.